В центре внимания:

Львів’яни дивуються охайним і привітним водіям

Львів’яни дивуються охайним і привітним водіям

«Не в розтягнутій майці і шльопанцях, і не хамить» - львів`янку здивував водій маршрутки. Своє задоволення від поїздки по 9 маршруту «Автовокзал – с. Муроване» висловила львів’янка в групі «Варта-1».

Галина Батищева написала, що водій маршрутки був нетиповий: молодий, у світлій сорочці, закликав пасажирів бути уважними, при виході та вході. Він також стримано відповідав на всі запитання і пояснював де вийти і куди йти далі. Така поведінка настільки «зарядила» пасажирів, що вони постійно йому дякували. Але в коментарях відгукнулось мало користувачів, які стикались з такими ж ввічливими і охайними водіями.

Більшість пасажирів, які часто користуються громадським транспортом, просто переконані, що таких водіїв не існує. Галина досить добре описала зовнішній вигляд та поведінку типових львівських водіїв - і, на жаль, це не стереотипне уявлення, а реальність. Додамо, що частина людей у коментарях до вдячного посту висловили єдину позицію стосовно майбутнього такого водія. Так, вже через деякий час цей водій, з львівськими "дорогами, транспортом та пасажирами" скоро приєднається до частини таких ж екс-ентузіастів.

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.07.2017 12:14 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.