У самому центрі подій:

​Львів’яни сплатили майже 12 мільйонів екоподатку у держказну

​Львів’яни сплатили майже 12 мільйонів екоподатку у держказну

Про це повідомляють у Головному управлінні Пенсійного Фонду Львівщини.

Як зазначили в управлінні податків та зборів з юридичних осіб, саме екологічного податку з підприємств Львівщини зібрали 6 мільйонів 100 тисяч гривень за травень. Ця сума майже на 5 мільйонів більша, ніж за травень минулого року.

Загалом, за 5 місяців 2017 року установи разом сплатили в казну екоподатку 11,5 мільйонів гривень. Додамо, що минулого року доходи від екоподатку за аналогічний період були набагато менші — на 8,2 мільйона гривень.

Інформаційна довідка.

Екологічний податок юридичних осіб — це сума коштів, яку компенсують підприємства державі, внаслідок забруднення навколишнього середовища продуктами, що утворюються в процесі їх діяльності. Так, підприємці платять за забруднення атмосфери викидами в повітря, скидів у водні об’єкти забруднюючих речовин, у тому числі скидів понаднормативних забруднень промислових та інших стічних вод через систему каналізації населених пунктів, розміщення відходів та утворення і тимчасове зберігання радіоактивних відходів понад установлений особливими умовами ліцензії строк. Ставка податку вимірюється у кількості викинутих забруднюючих речовин за тону.

Читайте також
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.07.2017 12:11 | Ольга Рубайло

Пошук:

Пошук
Останні новини міста та суспільства
Орбіта Львів VK
Орбіта Львів у Facebook
Орбіта Львів у Твіттері
Орбіта Львів у Google+
Усі права захищено © 2001-2017 Орбіта Львів
Будь яке копіювання матеріалів з сайту orbita-lviv.com без посилання на джерело забороняється.