В центре внимания:

​Львів'яни сплатили майже 12 мільйонів екоподатку у держказну

​Львів'яни сплатили майже 12 мільйонів екоподатку у держказну

Про це повідомляють у Головному управлінні Пенсійного Фонду Львівщини.

Як зазначили в управлінні податків та зборів з юридичних осіб, саме екологічного податку з підприємств Львівщини зібрали 6 мільйонів 100 тисяч гривень за травень. Ця сума майже на 5 мільйонів більша, ніж за травень минулого року.

Загалом, за 5 місяців 2017 року установи разом сплатили в казну екоподатку 11,5 мільйонів гривень. Додамо, що минулого року доходи від екоподатку за аналогічний період були набагато менші - на 8,2 мільйона гривень.

Інформаційна довідка.

Екологічний податок юридичних осіб - це сума коштів, яку компенсують підприємства державі, внаслідок забруднення навколишнього середовища продуктами, що утворюються в процесі їх діяльності. Так, підприємці платять за забруднення атмосфери викидами в повітря, скидів у водні об’єкти забруднюючих речовин, у тому числі скидів понаднормативних забруднень промислових та інших стічних вод через систему каналізації населених пунктів, розміщення відходів та утворення і тимчасове зберігання радіоактивних відходів понад установлений особливими умовами ліцензії строк. Ставка податку вимірюється у кількості викинутих забруднюючих речовин за тону.

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.07.2017 12:11 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.