В центре внимания:

На Львівщині до кінця літа триватиме ажіотаж з біометричними паспортами

На Львівщині до кінця літа триватиме ажіотаж з біометричними паспортами

На Львівщині люди масово подають документи на отримання біометричних паспортів. Фахівці міграційної служби просять громадян, які не планують найближчим часом виїжджати за кордон, почекати з подачею документів до осені.

Щодня величезна кількість людей намагається подати документи на виготовлення біометричного паспорта на Львівщині. Марія Добрянська, яка принесла папери для виготовлення біометрики для свого сина, реєструвалася у живій черзі.

«Прийшла о 8 годині ранку, ще до відкриття. Записалася у живу чергу, щоб потрапити на подачу документів», – розповіла львів'янка.

Працівники Центру надання адміністративних послуг кажуть, що щодня дуже багато людей реєструються. Загалом є три потоки відвідувачів: у першому – ті, хто записався онлайн, у другому – ті, хто зайняв чергу через термінал у відділенні міграційної служби, та третій – «живий». З останнього, зізнаються працівники, вони можуть прийняти не більше 16 людей у день.

«Багато громадян звертаються до нас з паспортами, які ще є дійсними. І тому створився штучний ажіотаж. Адже у більшості з тих, хто подає документи,  є діючі візи та паспорти, які можна використовувати ще 7-8 років. Але ми не маємо права їх не прийняти», – прокоментувала керівник ЦНАПу Зоряна Лень.

Тому черги за біометричними паспортами не зменшуються. Крім того, на ситуацію впливає і період відпусток. Наразі в онлайн-черзі перебуває 2,5 тисячі українців. 

«Щодня в Україні оформлюють близько 20 тисяч закордонних паспортів. Для порівняння з минулим роком, у цей же період було 14 тисяч», – прокоментував керівник прес-служби Державної міграційної служби України Сергій Гунько.

Тому працівники міграційної служби просять громадян, які не планують найближчим часом виїжджати за кордон, почекати з подачею документів до осені. І оформити паспорт у комфортних умовах.

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.07.2017 12:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.