В центре внимания:

Nestlé організувала майстер-клас з приготування корисної їжі для львівських третьокласників

Захід відбувся 30 жовтня 2017 року у кулінарній школі "Боско" в рамках програми "Абетка Харчування". Школярам розповіли про важливість збалансованого харчування та вони власноруч створили смачні й корисні страви з овочів разом з шеф-кухарем Євгеном Сушко.
Дослідження Бостонського університету встановили, що залучення дітей до підготовки та приготування їжі сприяє ранньому розвитку правильної харчової поведінки. Заохочення дітей до творчості з овочами та фруктами – це чудовий спосіб створити нові корисні страви, привабливі для малечі. Тому компанія Nestlé ініціювала глобальну програму "Nestlé Здорові діти" (Nestlé Healthy Kids), а в Україні це програма для школярів "Абетка Харчування", котра має на меті просування правильного харчування та фізичного розвитку серед дітей шкільного віку. Цей проект передбачає глибокі дослідження, освіту і розробку інноваційних харчових продуктів та послуг зі стилю життя. Nestlé декларує, що до 2030 року прагне допомогти 50 мільйонам дітей у всьому світі досягти більш здорового способу життя.


Мета заходу традиційна для "Абетки Харчування" – підвищення рівня обізнаності дітей щодо правил здорового та раціонального харчування. Темою майстер класу стала – "Здорова їжа, героям на здоров'я". Цей захід дозволив дітям розкрити свої творчі здібності у приготуванні їжі, а шеф-кухарю допоміг створити нові поживні та смачні рецепти для дитячого меню.
"Кулінарний майстер клас від "Абетки Харчування" – це ідеальна нагода навчити діток корисних харчових звичок – зазначив директор з комунікацій та зв'язків з громадськістю компанії Nestlé Україна Володимир Співак – Програма "Абетка харчування" в рамках глобальної ініціативи "Nestlé здорові діти" робить свій внесок в покращення якості життя та сприяння здоровому майбутньому. Вона показує дітям, що створювати "Здорових героїв" з фруктів і овочів та готувати смачну і корисну їжу – це весело".
Активності на кшталт кулінарних майстер-класів в легкій ігровій формі доносять до малюків життєво важливі принципи правильного харчування. Разом з шеф-кухарем діти змогли за власним смаком розробити рецепти здорового харчування. Нові рецепти допоможуть використати отриманий досвід вдома, сприяючи здоровому харчуванню та збалансованій дієті всієї родини. Програма "Абетка Харчування" є частиною зобов'язання із Створення спільних цінностей щодо сприяння раціональному дитячому харчуванню, здоров'ю та благополуччю. Компанія прагне допомогти 50 мільйонам дітей зробити життя здоровішим до 2030 року.

Довідка

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах, а 328 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – покращувати якість життя і сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ або Nespresso до лідерів локальних ринків.

Результати компанії обумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя. Штаб-квартира Nestlé розташована у швейцарському місті Веве, де понад 150 років тому була заснована компанія. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2016 році 89,5 млрд. швейцарських фраків. Крім виробництва продуктів харчування, компанія володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ "Львівська кондитерська фабрика "Світоч". У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ "Нестле Україна". У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100 % акцій підприємства "Волиньхолдинг" (ТМ "Торчин"). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ "Техноком", виробника продуктів швидкого приготування під ТМ "Мівіна". У 2012 році у Львові створили Nestlé Business Service (NBS Lviv), що є одним із п'яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи.

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування) дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

31.10.2017 1:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.