Олександрія програла Вольфсбургу, але забила гол у Німеччині

Українська команда дебютувала в Лізі Європи.

19 вересня в рамках групового етапу Ліги Європи Вольфсбург приймав удома Олександрію, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Для української команди це був дебют в рамках основної сітки Ліги Європи.

Матч #ВольфсбургАлександрия начался! Удачи и успеха нашим ребятам! #WOBFCO pic.twitter.com/gyg6Zm8nLY

— ФК ”Александрия” (@FCO1948) September 19, 2019

Олександрійцям вдалося не пропустити швидкий гол, але на 20-й хвилині Максиміліан Арнольд вивів «вовків» вперед. На 24-й хвилині рахунок вже був 2:0 на користь Вольфсбурга після того, як екс-півзахисник київського Динамо Адмір Мехмеді точно пробив по воротах Юрія Паньківа. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь німецької команди.

У другій половині зустрічі відбулося те, на що так сильно чекали! Олександрія відзначилася дебютним голом у основній сітці Ліги Європи. Історичний гол до свого активу записав Євген Банада, який замкнув навіс зі штрафного від Дмитра Гречишкіна.

66' ГОЛ! Евгений Банада с острого угла в падении пробивает голкипера хозяев
(2:1)#ВольфсбургАлександрия #WOBFCO pic.twitter.com/dJuPOyVcc8

Але вже на 67-й хвилині Вольфсбург знову забив. Після награної комбінації Йосип Брекало замкнув простріл з флангу і забив третій м’яч у ворота олександрійців.

Матч так і завершився з рахунком 3:1 на користь Вольфсбурга. В іншому матчі групи I Гент виграв у Сент-Етьєна з рахунком 3:2.

Матч окончен. 3:1#ВольфсбургАлександрия #WOBFCO pic.twitter.com/9ArPd8vIb2

Auftaktsieg in der #UEL! 😍 #WOBFCO pic.twitter.com/gmfZboUqZ9

— VfL Wolfsburg (@VfL_Wolfsburg) September 19, 2019

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу Ліги чемпіонів Шахтар — Манчестер Сіті (0:3).

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу Ліги Європи Вольфсбург — Олександрія (3:1).

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу Ліги Європи Динамо Київ — Мальме (1:0).