"Скала" та "Скала" U-19 провели спаринги проти "Поділля"

Стрийська «Скала» та їхні молодші колеги з юніорської команди в рамках підготовки до сезону в Другій лізі провели перші контрольні спаринги у це літнє міжсезоння. В Моршині суперниками «малиново-зелених» було хмельницьке «Поділля».

«Скала» (Стрий) – «Поділля» (Хмельницький) - 1:1 (1:0).
1 липня 2016 р. м. Моршин. Стадіон «Медик». 16 год. Хмарно з проясненням. Перед матчем дощ. 21 градус. Арбітр: Борис Гребінь (Великі Дідушичі).

«Скала» (1-й тайм): Олег Білик, Віталій Кузів, Роман Подоляк, Євген Заїченко, Андрій Маляренко, Микита Корчемкін та ще п`ять гравців на перегляді.

«Скала» (2-й тайм): Олег Білик (гравець на перегляді, 60), Юрій Антонів, Вадим Альохін, Роман Кузів, Максим Білас та ще шість гравців на перегляді.

Гол у «Скали»: Андрій Маляренко (14).

У порівнянні з попереднім чемпіонатом склад стрийської команди зазнав значних змін. Вже немає у команді Романа Герича, який пробує свої сили у «Гірнику-Спорт», Петра Стасюка («Балкани»), Ігора Бровка, Дмитра Баранова (Грузія), Ігора Поручинського (також пробує працевлаштуватися закордоном). Ціла група молодих гравців повернулася до юніорської команди (Роман Дутка, Артем Челядін, Юрій Черепущак, Микола Ісаєв, Василь Герег, Ярослав Альохін). А капітан «Скали» Юрій Антонів через проблеми із здоровям вирішив закінчити карєру як гравець і звітний матч був для нього останнім у футболці «Скали».

Господарі почали матч дуже активно і на 14-й хвилині повели в рахунку. Євген Заїченко помітив ривок Андрія Маляренка, який змістився з лівого флангу у центр, і вчасно віддав передачу на партнера. Вийшовши на побачення з голкіпером, Маляренко без проблем обіграв воротаря «Поділля». Ще через чотири хвилини вже сам Андрій, обікравши суперника на лівому фланзі, виконав прострільну передачу на Микиту Корчемкіна, проте наш центрфорвард, який після піврічної перерви повернувся у команду, пробіг повз мяча і супернагоду було втрачено.

Коли здавалося, що матч так і закінчиться перемогою стрийської команди, на переостанній хвилині непорозуміння центрального захисника та воротаря «Скали», який перебуває на оглядинах, призвело до нічиєї. Мяч, зрикошетивши від голкіпера, влучив у гравця хмельницької команди і закотився у ворота. Отже, у підсумку нічия – 1:1.

Для Романа Гнатіва цей поєдинок був корисним для того, щоб переглянути потенційних новачків, які зможуть допомогти команді в новому сезоні, старт якого вже незабаром: 9 липня «малиново-зелени» чекає перший офіційний подинок проти «Таврії-Сімферополь», який відбудеться у Херсоні в рамках першого попереднього етапу національного Кубка.

Наступним суперником «малиново-зелених» стане учасник обласного чемпіонату Львівщини "Фенікс-Стефано" (Підмонастир). Відбудеться цей поєдинок 5 липня в Стрию або Моршині. Початок о 19 годині.

***

А от юніорська команда, яку очолює тандем тренерів Олег Лутков (старший тренер) та Анатолій Петрик, здобула перемогу з рахунком – 2:1. Хоча підсумок матчу міг бути значно більшим на користь «Скали», яка не використала шість-сім чудових нагод, щоб збільшити м’ячеві перевагу. Тому цей поєдинок можна вважати матчем невикористаних можливостей. Сподіваємося, що в наступних іграх гравці «Скали» гратимуть в завершальній стадії більш вдало. Зробимо скидку й на те, що це був перший контрольний поєдинок після відпустки і гравці лише набирають форму.

Головні події звітного матчу відбулися після перерви. На 60-й хвилині подоляни у штрафному майданчику порушили правила проти Микити Фоміна і Микола Ісаєв з 11-метрової позначки не схибив. Подвоїв рахунок на 80-й хвилині Михайло Лукач, якого партнери вивели на побачення з голкіпером. Єдине на що спромоглися гравці «Поділля», так це на гол престижу на 89-й хвилині. На правому фланзі атаки лівий захисник «Скали», який перебуває на оглядинах, не за правилами зупинив ривок суперника і арбітр призначив пенальті у ворота Павла Гудименка. Своїм шансом гості скористалися і рахунок став 2:1. А через кілька хвилин пролунав і фінальний свисток.

Склад юніорів «Скали» в цьому подинку:

«Скала» (1-й тайм): Роман Дутка, Павло Табачинський, Богдан Векляк-к., Ярослав Анніч, Ярослав Миронюк, Артур Відерський, Мирослав Деда (з луцької «Волині»), Артем Челядін, Максим Максименко, Василь Герег, Юрій Черепущак.

«Скала» (2-й тайм): Павло Гудименко, Валентин Білінський, Богдан Векляк-к., Ярослав Анніч, Сергій Гладковський (з «Оскара» Підгір`я), Едуард Волков, Микола Тишкун, Микита Фомін, Роберт Якоб, Микола Ісаєв, Михайло Лукач.

Щодо наступних спарингів, то вже є домовленість з юніорами ФК «Львів» на 12 липня.