В центре внимания:

Як вибрати диван, якщо в домі є дитина?

Як вибрати диван, якщо в домі є дитина?

Поява дитини перевертає життя з ніг на голову, і кожен батько знає це. Дитина — це велика радість, але також і велика проблема — необхідно забезпечити правильні умови для правильного розвитку. Багато змін пов'язано з появою нового члена сім'ї. Для сімей з дітьми вітальня перестає бути просто місцем відпочинку або зустрічей з друзями, а часто перетворюється в ігрову кімнату для самих маленьких. З цієї причини вибір правильного дивану в каталозі https://oakshop.com.ua/myaki-mebli/dyvany/ має вирішальне значення, щоб мати можливість спостерігати за божевільними іграми ваших дітей на дивані вдома без стресу.

Вибір відповідної моделі

Сімейний диван повинен бути досить великим, щоб на ньому могли розміститися всі домочадці. У той же час він не може домінувати в кімнаті або ускладнювати пересування по вітальні. 3-місний диван в дріт стилі має оптимальні розміри і форму, вписується в габарити практично будь-якої кімнати, тому відмінно підійде для будинку з маленькими дітьми. У свою чергу, кутовий хоч і більший і сучасніше, але і вимагає більше місця.

Якщо у вас є маленькі діти, слід також звернути особливу увагу на тверді елементи оббивки дивана через які дитина може вдаритися і поранитися. Слід уникати дерев'яних або металевих спинок. Також не варто вибирати диван, оздоблений дрібними елементами, такими як невеликі кришталеві шишки, які легко відірвати і проковтнути.

Матеріал — найголовніший критерій

Диван, призначений для сімей з дітьми, повинен бути виготовлений з матеріалу, який легко чиститься, стійкий до забруднень і в той же час приємний на дотик. Плями від їжі не завжди легко видалити, тому матеріал повинен легко чиститися і бути стійким до хімічних речовин. Також варто відзначити, що хоча яскраві моделі красиво виглядають в будь-якому інтер'єрі, їх непросто мити. З маленькими дітьми вони можуть стати красивими і доглянутим, але це вимагає роботи і щоденного догляду, тому, якщо ми ви можете собі цього дозволити, краще вибрати диван більш темного кольору.

Додаткові можливості

Розкладний диван — відмінний вибір не лише для сімей з дітьми, але і для батьків. Функція сну дозволяє швидко збільшити доступний для гри простір. Це також забезпечує місце для комфортного сну для групи малюків, не переміщаючи їх і не ризикуючи несподіваним сигналом для пробудження. Хоча це, здавалося б, незначна зручність, втомлені батько чи мати обов'язково це оцінить.

Вибираючи диван, коли в будинку є маленькі діти, слід ретельно продумати. Ви повинні звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд меблів, але, перш за все, на її функціональність, щоб мати можливість роками насолоджуватися її красивим зовнішнім виглядом.

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.10.2021 0:23 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2023 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.