В центре внимания:
Як інформує прес-служба ЛМР, у місті Лева відбудеться два безкоштовні покази фільму, один – сьогодні у ветеранській ресторації «Патріот», другий – завтра у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій. Героями фільму стали п’ять учасників АТО, які повернулися додому.
8 липня у Жидачеві відбудеться Етнофест у древньому Удечі. Гостей розважатимуть спортивними забавами, майстер-класами, музикою та розпалюванням ватри.

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Курсы акций IT-компаний
Apple $117.80   -0.19%
Google $751.28   +0.28%
Microsoft $53.93   +0.45%
Yandex $16.84   -2.64%
Yahoo $33.14   -0.66%
Интересное за неделю
Новий Розділ і Сколе найкраще звітують щодо використаних бюджетних коштів

Про це повідомляє Економічна правда. За результатами національного конкурсу "Є-data Рейтинг", державні службовці міської влади почали краще звітувати про використання бюджетних коштів. Зокрема, рейтинг очолили міста Новий Розділ та Сколе (Львівщина), Заліщики (Тернопільщина), Нетішин (Хмельниччина), Лубни (Полтавщина). Влада цих місті є найбільш відкритою для громадськості.

Тіщенко планує відновити заблоковану інформацію про призовників, які ухилилися від служби

Про це повідомив головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко на своїй сторінці у Фейсбуці. "Сторінка Львівського обласного військового комісаріату у соціальній мережі Фейсбук на даний момент не працює, у зв’язку з блокуванням значної частини матеріалів, проте найближчим часом відновить своє функціонування", – зазначив Олександр Тіщенко.

Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2017 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.