Київ готовий до свята клубного футболу Європи
У середу, 13 грудня, інтернет-газета «Українська правда» повідомила, що у Національному спортивному комплексі «Олімпійський» відбулася презентація логотипів фіналів Ліги чемпіонів УЄФА та кубків, за які найкращі клубні команди Європи (жіночі та чоловічі) змагатимуться у травні в столиці Україні.
Президент Федерації футболу України Андрій Павелко у своєму виступі запевнив: «Все готове до фіналів, упевнений, усі докладуть зусилля, щоб зробити дні вирішальних матчів найпрестижніших європейських клубних змагань бездоганними». Своєю чергою міський голова Києва Віталій Кличко заявив: «20 тисяч гостей відвідало «Євробачення» в українській столиці, а наступного травня ми очікуємо вп’ятеро більше відвідувачів з усього світу. У нас велике завдання – ми повинні на високому рівні провести ці матчі».
У церемонії також взяли участь амбасадори обох вирішальних єврокубкових матчів – головний тренер національної збірної команди України Андрій Шевченко та футболістка жіночої національної збірної команди Ія Андрущак.
«Сподіваюсь, ця подія дасть поштовх і приверне увагу до розвитку жіночого футболу в Україні. Майбутній фінал – грандіозне свято, адже усі люди, які прийдуть на стадіон, отримають насолоду від видовища», – сказала Ія Андрущак.
- Медики рассказали украинцам, как правильно питаться во время пандемии COVID-19
- Карантин в Днепре продлили до конца апреля: что запрещено
- «Оптимистического сценария не будет»: Кличко пояснил, зачем ему локдаун
- Природный газ в Украине хотят заменить биометаном, который существенно дороже
- День космонавтики: как развлекались в невесомости
13.12.2017 14:10 | Ольга Рубайло
