У 2018 році студенти деяких спеціальностей здаватимуть ЗНО для вступу на магістратуру
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
Як заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, у 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання для вступу до магістратури буде введено для спеціальності "Міжнародне право" і з іноземних мов для гуманітарних спеціальностей.
Відтак, наступного року заплановано реалізувати пілотний проект зовнішнього тестування з іноземних мов для вступу до магістратури на гуманітарні спеціальності, а взяти участь у ньому вищі навчальні заклади зможуть на добровільній основі.
За словами Гриневич, на тестування для вступу до магістратури на спеціальність "Право" у 2017 році зареєструвалися 16,9 тисяч осіб, а конкурс на бюджетні місця є високим, оскільки на "Право" у цьому році виділено 2,35 тисяч місць.
Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій додав, що розробку тестів профінансували партнерські організації, а вартість його проведення становить 160-170 грн на людину.
- Медики рассказали украинцам, как правильно питаться во время пандемии COVID-19
- Карантин в Днепре продлили до конца апреля: что запрещено
- «Оптимистического сценария не будет»: Кличко пояснил, зачем ему локдаун
- Природный газ в Украине хотят заменить биометаном, который существенно дороже
- День космонавтики: как развлекались в невесомости
04.08.2017 6:30 | Ольга Рубайло
