Імператор Японії передасть престол синові
Вже остаточно стало відомо, коли це станеться. Конкретні дати у п’ятницю, 1 грудня, оголосив на засіданні спеціальної ради з питання зречення монарха прем’єр-міністр країни Сіндзо Абе.
Отож, Імператор Японії Акіхіто покирне престол 30 квітня 2019 року. І це буде перший за останні 200 років випадок зречення японського імператора. А наступного дня (1 травня 2019 року) титул перейде до старшого сина Акіхіто кронпринца Нарухіто. На той час йому виповниться 59 років.
Чинний 83-річний імператор через похилий вік та проблеми зі здоров’ям вирішив зректися престолу. А зайняв він його на початку 1989 року.
Додамо, що парламент Японії ухвалив спеціальний закон, який дозволяє здійснити процедуру зречення без змін загального порядку наступництва в країні.
- Медики рассказали украинцам, как правильно питаться во время пандемии COVID-19
- Карантин в Днепре продлили до конца апреля: что запрещено
- «Оптимистического сценария не будет»: Кличко пояснил, зачем ему локдаун
- Природный газ в Украине хотят заменить биометаном, который существенно дороже
- День космонавтики: как развлекались в невесомости
01.12.2017 12:58 | Ольга Рубайло
