Найбільш миролюбний підрозділ поліції
У його завдання входить запобігти конфліктній ситуації під час масових заходів, зупинити агресію. Але не гумовою палицею чи іншим спецзасобом, а добрим словом. Офіційно це називається превентивною комунікацією. Образно – діалогом, що здійснюється за принципом «Послухай і почуй» Про створення такого відділу у своїй структурі повідомляє 2 листопада Головне управління Нацполіції міста Києва.
Наразі чисельність відділу – 12 осіб. Усі вони пройшли відповідні тренінги-семінари, організовані при сприянні Консультативної місії Європейського Союзу. Під час протестних заходів працівники групи комунікації роз’яснюють населенню правові наслідки ймовірних порушень закону, ведуть перемовини з організаторами акцій, прагнуть зняти напруженість у стосунках між людьми з протилежними поглядами, виступають у ролі активного слухача, а при потребі й досвідченого психолога. Окрім цього, попереджають про наміри та обов’язки поліцейських у разі загострення ситуації.
Ще новий підрозділ намагається працювати на випередження. А тому миролюбні поліцейські моніторять та аналізують інтернет-мережі на предмет запланованих масових заходів, оцінюють їх ступінь ризику та ймовірний настрій учасників.
- В Никополе жестоко убили волонтера, которая помогала военным — СМИ
- Медики рассказали украинцам, как правильно питаться во время пандемии COVID-19
- Боевики заминировали гражданский сектор Зайцево на оккупированном Донбассе — фото
- Карантин в Днепре продлили до конца апреля: что запрещено
- День Ипатия Чудотворца: история и традиции праздника 14 апреля
- Что находится за нашей орбитой